Sport a rekreace | Penzion na Lomné - ubytování Beskydy, Freštát, Trojanovice


Sport a rekreace

Krásné prostředí Moravskoslezských Beskyd nabízí desítky kilometrů turistických a cyklo turistických tras, na které můžete vyrazit přímo z našeho penzionu, nebo z Pusteven, na které Vás vyveze lanová dráha vzdálená cca 400 m, www.vmp.cz/tour/pustevny/pustevny.htm.

V zimním období můžete stejné trasy projíždět na běžkách a nebo využít kilometry zdejších sjezdovek, www.skialpin.cz.  

Milovníci golfu mají možnost hrát na třech golfových hřištích, vzdálených cca 10 km.

Mistrovské hřiště v Čeladné, www.prosper-golf.cz, 36 jamek.

Ostravice, www.ostravice-golf.cz, 18 jamek.

Rožnov, www.golf-roznov.cz, 9 jamek (public).

Hukvaldy, www.golfhukvaldy.cz.     

Můžete využít mnoho cyklostezek, které vedou přes obec Trojanovice nebo si nechat vyvést kolo lanovou dráhou na Pustevny. Přímo na Pustevnách si také můžete zapůjčit koloběžku a sjed si na ní dolů.

V bezprostřední blízkosti penzionu, cca 200m se nachází Tarzánie, kde si malí i velcí můžou na “opičí dráze” vyzkoušet svou odvahu a mrštnost. V Rožnově pod Radhoštěm se nachází Gibon park.

100m od penzionu můžete navštívit: Adventure minigolf, víceúčelové venkovní hřiště pro tenis, fotbal, bazén, saunový svět, masáže, bowling, fitness centrum, laserová střelnice, půjčovna čtyřkolek, kol a lyží. 

V letních měsících nabízí koupání 5km vzdálený Frenštátský aquapark, do 10km koupaliště v Příboře, Kopřivnici a Rožnově pod Radhoštěm.

Doporučujeme navštívit Valašské muzeum v přírodě v Rožnově, Technické muzeum v Kopřivnici, zříceninu hradu Hukvaldy a přilehlou oboru, v letním měsíci zde můžete zhlédnout mezinárodní hudební festival Janáčkovy Hukvaldy, město Štramberk, Štramberskou Trúbu a místní pivovar a jiná známá místa Valašského království.


Aktuality

Spustili jsme nové www stránky

» 7. leden 2009

Spusili jsme nové www stránky Penzionu na Lomné, Trojanovice. Věříme, že pro Vás budou nové stránky cenným zdrojem informací, jež na stránkách budete hledat.

Archiv aktualit »

Kontakt


Ubytování v Beskydech - Penzion  Na Lomné

Trojanovice - Lomná na Díle 463
744 01 Frenštát pod Radhoštěm

Hana Gajdušková

 039 35 922

Tel.: +420 773 253 595

GPS: 49°30'26.687"N, 18°15'2.367"E

E-mail: penzion@nalomne.cz


Kontaktní formulář

Kontaktní formulář