Pro rodiny s dětmi


Pobyt si u nás užijí rodiny s dětmi. Zahrada je dostatečně vzdálená od silnice. Připraveny máme fotbalové branky, trampolínu, skluzavku, houpačku a zavěšené kruhy nebo lano.

V našem sousedství je tenisový kurt/nohejbalové nebo menší fotbalové hřiště hotelu. A adventure minigolf.

Jen 2minuty chůze se nachází v lese největší horský lanový park Tarzanie. Svou odvahu zde mohou vyzkoušet jak rodiče tak děti na trasách o různých stupních obtížnosti.

V obci ˇČeladná, která je vzdálená asi 10km, se nachází Boboffka a Bobopark. Adrenalin a zábavu při jízdě v dvoumístném bobu můžete zažít s dětmi již od 3let věku a to celoročně.

Při výletu na Pustevny a Radhošť můžete prožít zábavu na Stezce Valašce kde se mj. nachází nejvýše položené trampolínové hřiště v ČR a třípatrové dětské sportoviště.

Z Pusteven můžete sjet na zapůjčených koloběžkách po Knížecí cestě, která je dlouhá 6km. V zimních měsících lze tento sjezd absolvovat na sněhoběžkách. 

Za zmínku rozhodně stojí i dětský zábavní park, který se  nachází v obci Bílá, která je vzdálená asi 35km. Děti se vyblbnout v lanovém parku. A dále na dvou tubingových dráhách, trampolínách, aquazorbingu, vodním světě, na skákacím hradě a jezírku s lodičkami. Nebo se můžete vydat na Pašeráckou nebo Zbojnickou stezku u lanovky na Bílé.

Přejedete přes kopec a dostanete se do Rožnova pro Radhoštěm kde se nachází Valašské muzeum v přírodě a Jurkovičova rozhledna. V Rožnově se nachází Pohádkové lázně v areálu Rožnovského pivovaru - určeno pro menší děti. A s většími dětmi můžete vyzkoušet únikovou hru Valašská pevnost, která je inspirována soutěží Pevnost Boyard. V blízkosti se nachází ve Valašském Meziříčí a tam je třípatrová budova plná deskových her - Vrtule.

A také něco pro automobilově nadšené děti a rodiče. Ve městě Kopřivnice, která je vzdálená asi 15km, jsou dvě technická muzea Tatry Kopřivnice, jedno s osobními a druhé s nákladními automobily.

Dále v blízkém okolí se Vám i Vašim dětem bude líbit výlet na zříceninu hradu Hukvaldy, kde si můžete v oboře pohladit sochu lišky Bystroušky a pochutnat si na výtečném frgálu. A potom se můžete vydat na hrad Štramberk, kde zůstala Trúba a pod ní si můžete vychutnat vynikající Štramberské uši. 

V létě můžete ke koupání využít pár metru vzdálenou horskou říčku Lomnou, která je velmi osvěžující i v létě :-) Nebo velmi příjemně se schladit v přehradě Větřkovice. Pro zábavu dětí je ideální aquapark ve Frenštátě, Rožnově, Valašském Meziříčí a na Olešné kde je i velké dětské hřiště hned v bezprostřední blízkosti.