Ubytování v Beskydech

Hledáte ubytování v okolí Pusteven a Radhoště?

— UBYTOVÁNÍ NA LOMNÉ —

Penzion Na Lomné se nachází v krásném a tichém prostředí moravskoslezských Beskyd, přibližně 400 m od lanové dráhy na Pustevny, mimo hlavní silnici, na okraji lesa. Všechny pokoje mají výhled na hory a hřeben Radhoště.

Nabízíme ubytování, v jednom dvoulůžkovém pokoji bez balkónu s možností přistýlky pro dítě, v jednom dvoulůžkovém pokoji s balkónem a jednom větším dvoulůžkovém pokoji s balkónem kde je možnost dětské postýlky či přistýlky pro dítě. Všechny pokoje mají své vlastním sociálním zařízením. K dispozici je také pětilůžkový apartmán (dva dospělí a tři děti nebo tři dospělí a dvě děti), kde se nachází soukromá kuchyňka. Ve všech pokojích je TV, WI-FI v celém areálu.

Součástí nabídky je využití společné kuchyně a jídelny (vařič, lednice, mikrovlnná trouba) - určeno pro tři dvoulůžkové pokoje. Hostům je k dispozici posezení v zasklené terase, které je hned vedle kuchyně.

Na pozemku penzionu je terasa, která umožňuje návštěvníkům příjemné posezení při odpočinku na slunci. Máme připraveno ohniště pro táboráček, k zapůjčení jsou tyče na opékání nebo rošt. Dále je zde uzamykatelný zahradní domek pro Vaše kola, lyže a pod. a malé hřiště pro děti-houpačka, trampolína.

Uvnitř penzionu platí zákaz kouření vč.balkónu. Můžete využít venkovní prostor.

Pejsci jsou vítání. Vezměte jim, prosím, ručník na utření tlapek.